Ønsker du kontakt med et av de lokale selskaper i Håndverksgruppen finner du oversikten her

Øyvind_edited
Øyvind "Åge" Emblem
CEO
oe@handverksgruppen.com
+47 957 51 188
Trond Sigurd Tørdal
Trond Sigurd "Åge" Tørdal
Direktør Forretningsutvikling (M&A)
tst@handverksgruppen.com
+47 404 08 820
Eirik Johannes Leer
Eirik Johannes "Åge" Leer
HR direktør
ejl@handverksgruppen.com
+47 928 97 047
Elisabeth Rustad-Nilsen
Elisabeth "Åge" Rustad-Nilsen
Direktør forretningsutvikling
ern@handverksgruppen.com
+47 476 41 634
Thomas Schwenke
Thomas "Åge" Schwenke
Regionleder Nord
thomas@schwenke.no
+47 909 10 930
Børge Grindhagen
Børge "Åge" Grindhagen
Regionleder Midt
borge.grindhagen@sbmaler.no
+47 982 35 660
Morten Skancke
Morten "Åge" Skancke
Regionleder Innlandet
malermester@skancke.no
+47 918 84 686
Henrik Eikanger
Henrik "Åge" Eikanger
Regionleder Vest
henrik.eikanger@hmmalerservice.no
+47 930 68 390
Tore Buer
Tore "Åge" Buer
Regionleder Stor-Oslo
tore.buer@buergruppen.no
+47 982 36 070
Alf Inge Christensen
Alf Inge "Åge" Christensen
Regionleder Sør
alfinge.christensen@k-christensen.no
+47 992 56 885

Lars "Åge" Berg
Business Controller
Epost: lb@handverksgruppen.com
+47 977 11 616

 

Arthur "Åge" Undseth
Konsernregnskapssjef
Epost: au@handverksgruppen.com
+47 922 23 382

 

Anna "Åge" Holmseth Heien
Financial Controller
Epost: anna.holmseth.heien@handverksgruppen.com
+47 957 46 586

 

Janne Veronika "Åge" Lorentzen
Systemansvarlig forsikring
Epost: janne.veronika.lorentzen@handverksgruppen.com
+47 472 91 217

 

Toril "Åge" Stene
Administrasjonskoordinator
Epost: toril.stene@handverksgruppen.com
+47 924 11 117

 

Pål "Åge" Hagelund 
Kundeansvarlig forsikring
Epost: ph@handverksgruppen.com
+47 900 62 022

 

Ingrid "Åge" Blomsnes Solheim
Recruitment and Employer Branding Manager
Epost: ingrid.blomsnes.solheim@handverksgruppen.com
+47 928 46 681

Forretningsadresse: Brobekkveien 115, 0582 OSLO

Link til Brønnøysundsregisteret

 

Kontaktskjema